Wdrożenia WordPress

Wdrożenia WordPress

programowanie

Strony internetowe WordPress oferują niezbędne opcje do prowadzenia firmowej strony internetowej oraz osobistego lub firmowego bloga. Platforma ta posiada w pełni zintegrowane polskie tłumaczenie oraz koncentruje się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności.

Strony internetowe WordPress charakteryzują się bardzo prostym w obsłudze panelem administracyjnym. Korzystanie z tego systemu nie wymaga znajomości języków programowania tj. PHP czy HTML, co w dużej mierze ułatwia aktualizowanie contentu (zawartości strony). Dodanie zdjęcia czy filmu, przeredagowanie wcześniej utworzonego artykułu lub aktualizacja informacji na stronie są bardzo intuicyjne i szybkie do wykonania. Dodatkowo platforma jest przyjazna pod kątem optymalizacji i pozycjonowania witryn w Internecie.

Studio INDIV wdraża strony internetowe WordPress na serwerze Klienta, wraz z odpowiednimi wtyczkami i modyfikacjami, ulepszającymi funkcjonowanie strony. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania dedykowanego szablonu strony WWW przez zespół grafików, który uwzględni obecne trendy, branżę i niestandardowe rozwiązania. Podstawowym atutem takiego rozwiązania jest oczywiście brak konieczności korzystania z powtarzalnych, darmowych szablonów.

Potrzebujesz nowoczesnej strony www? Napisz do nas.  Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa.

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

  te_photo2

  Tomasz Elżbieciak
  tomasz.elzbieciak@indiv.pl
  Tel: +48 501 924 333