Wdrożenia WordPress

Wdrożenia WordPress

programowanie

Strony internetowe WordPress oferują niezbędne opcje do prowadzenia firmowej strony internetowej oraz osobistego lub firmowego bloga. Platforma ta posiada w pełni zintegrowane polskie tłumaczenie oraz koncentruje się na estetyce, zgodności z internetowymi standardami i użyteczności.

Strony internetowe WordPress charakteryzują się bardzo prostym w obsłudze panelem administracyjnym. Korzystanie z tego systemu nie wymaga znajomości języków programowania tj. PHP czy HTML, co w dużej mierze ułatwia aktualizowanie contentu (zawartości strony). Dodanie zdjęcia czy filmu, przeredagowanie wcześniej utworzonego artykułu lub aktualizacja informacji na stronie są bardzo intuicyjne i szybkie do wykonania. Dodatkowo platforma jest przyjazna pod kątem optymalizacji i pozycjonowania witryn w Internecie.

Studio INDIV wdraża strony internetowe WordPress na serwerze Klienta, wraz z odpowiednimi wtyczkami i modyfikacjami, ulepszającymi funkcjonowanie strony. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania dedykowanego szablonu strony WWW przez zespół grafików, który uwzględni obecne trendy, branżę i niestandardowe rozwiązania. Podstawowym atutem takiego rozwiązania jest oczywiście brak konieczności korzystania z powtarzalnych, darmowych szablonów.

Potrzebujesz nowoczesnej strony www? Napisz do nas.

te_photo2

Tomasz Elżbieciak
tomasz.elzbieciak@indiv.pl
Tel: +48 501 924 333