Aplikacje online

Aplikacje online

programowanie

Aplikacje online to dowolne programy działający w sieci, w przeglądarce internetowej.

Wyglądem może przypominać klasyczne, desktopowe aplikacje lub może też być zaprojektowana w sposób nowoczesny, jako pełna strona WWW.

Zakres działania jest dowolny: automatyczne przygotowywanie formularzy lub dokumentów, opracowywanie i generowanie danych lub ich wyszukiwanie i agregowanie przez całą dobę. Studio INDIV tworzy aplikacje on-line o dowolnym zakresie działania i stopniu skomplikowania.

Aplikacje online posiadają jedną z największych zalet, czyli brak konieczności instalacji na komputerze. Wystarczy dowolny sprzęt (laptop, tablet, telefon komórkowy, komputer stacjonarny itp.) wraz z przeglądarką internetową i dostępem do internetu, a aplikacja jest do dyspozycji użytkownika. Dodatkowo, dane utworzone podczas pracy mogą być przechowywane na serwerze, przez co są dostępne z każdego miejsca na ziemi.

Potrzebujesz aplikacji online? Napisz do nas.  Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa.

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

  mg_photo

  Michał Grabania
  michal.grabania@indiv.pl
  Tel: +48 505 915 551