Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

grafika

Projektowanie stron internetowych ma na celu stworzenie unikalnego layout’u (układu strony internetowej), który wyróżni firmę oraz produkt / usługę na tle konkurencji. Projekty przygotowywane przez nasze studio cechują się przede wszystkim indywidualnym podejściem do marki, kreatywnymi rozwiązaniami oraz troską o najmniejsze detale.

Wierzymy, iż najważniejszą cechą projektu graficznego jest jego niepowtarzalność, którą można uzyskać tylko w przypadku tworzenia projektu od podstaw, konkretnie dla danego przedsiębiorstwa. Dlatego też współpracę rozpoczynamy od analizy potrzeb lub audytu istniejącej strony, co pozwala na późniejszą implementację idealnej strategii wdrożenia.

Unikalność oprawy graficznej gwarantuje bezbłędną identyfikację marki przez grono potencjalnych Klientów oraz prestiżową prezentację oferowanych produktów i usług. Projekt graficzny tworzony na zamówienie daje pewność pełnej kompatybilności pomiędzy podstronami oraz wpływa na spójność treści. Kryteria te mają kluczowe znaczenie zwłaszcza w przypadku prowadzenia kampanii marketingowych, kierujących Klienta na stronę firmową. Odpowiednio dobrany layout pozwala więc przedsiębiorstwu na szybkie uzyskanie przewagi konkurencyjnej w Internecie.

Studio INDIV tworzy projekty najwyższej jakości, które zgodne są ze światowymi standardami projektowania i poparte licznymi realizacjami. Projektując zwracamy uwagę nie tylko na część kreatywną i estetyczną, ale także na pełną użyteczność tworzonych rozwiązań pod kątem użytkowników (user usability).

Porozmawiajmy o projekcie dla Ciebie. Napisz do nas.  Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa.

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

  te_photo2

  Tomasz Elżbieciak
  tomasz.elzbieciak@indiv.pl
  Tel: +48 501 924 333