Projektowanie stron internetowych

Projektowanie stron internetowych

grafika

Projektowanie stron internetowych ma na celu stworzenie unikalnego layout’u (układu strony internetowej), który wyróżni firmę oraz produkt / usługę na tle konkurencji. Projekty przygotowywane przez nasze studio cechują się przede wszystkim indywidualnym podejściem do marki, kreatywnymi rozwiązaniami oraz troską o najmniejsze detale.

Wierzymy, iż najważniejszą cechą projektu graficznego jest jego niepowtarzalność, którą można uzyskać tylko w przypadku tworzenia projektu od podstaw, konkretnie dla danego przedsiębiorstwa. Dlatego też współpracę rozpoczynamy od analizy potrzeb lub audytu istniejącej strony, co pozwala na późniejszą implementację idealnej strategii wdrożenia.

Unikalność oprawy graficznej gwarantuje bezbłędną identyfikację marki przez grono potencjalnych Klientów oraz prestiżową prezentację oferowanych produktów i usług. Projekt graficzny tworzony na zamówienie daje pewność pełnej kompatybilności pomiędzy podstronami oraz wpływa na spójność treści. Kryteria te mają kluczowe znaczenie zwłaszcza w przypadku prowadzenia kampanii marketingowych, kierujących Klienta na stronę firmową. Odpowiednio dobrany layout pozwala więc przedsiębiorstwu na szybkie uzyskanie przewagi konkurencyjnej w Internecie.

Studio INDIV tworzy projekty najwyższej jakości, które zgodne są ze światowymi standardami projektowania i poparte licznymi realizacjami. Projektując zwracamy uwagę nie tylko na część kreatywną i estetyczną, ale także na pełną użyteczność tworzonych rozwiązań pod kątem użytkowników (user usability).

Porozmawiajmy o projekcie dla Ciebie. Napisz do nas.

te_photo2

Tomasz Elżbieciak
tomasz.elzbieciak@indiv.pl
Tel: +48 501 924 333