Administracja stroną internetową

Administracja stroną internetową

programowanie

Zewnętrzna administracja stroną www jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, która poważenie traktuje swoją obecność w Internecie, a w gronie swoich pracowników nie posiada wykwalifikowanej osoby, która mogła by sprawnie i szybko zarządzać stroną.

Administracja stroną www przez zewnętrzną osobę niesie ze sobą ogromne korzyści dla firmy. Po pierwsze minimalizuje czas potrzebny do umieszczenia nowych informacji lub naprawy błędu. Po drugie daje pewność, że materiały trafią na stronę w odpowiednim formacje i formie, tak aby wyglądały najlepiej. Trzecią zaletą jest to, że nieistotne stają się ograniczenia CMS’a, ponieważ administrator może działać bezpośrednio na konkretnych plikach strony, a nie tylko edytować je poprzez oprogramowanie CMS.

Można oczywiście zastanawiać się, dlaczego potrzebna byłaby zewnętrzna firma administrująca stroną internetową, skoro ta posiada system zarządzania treścią (CMS). Należy jednak pamiętać o tym, że nie istnieje CMS idealny, który osobie bez podstaw języka HTML oraz CSS pozwoli zarządzać stroną w dokładnie pożądany przez nas sposób. Nawet przeszkolenie pracownika z podstaw tworzenia stron internetowych nie da mu tego doświadczenia, które posiadają osoby zajmujące się tworzeniem stron od wielu lat.

Pomożemy w administracji strony. Napisz od nas.  Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celach, dla których nam je udostępniłeś. W każdej chwili będziesz mógł uzyskać dostęp do swoich danych, poprawić je lub usunąć. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu. Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych będzie Fundacja Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, ul. Piękna 68, 00-672 Warszawa.

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

  te_photo2

  Tomasz Elżbieciak
  tomasz.elzbieciak@indiv.pl
  Tel: +48 501 924 333