Administracja stroną internetową

Administracja stroną internetową

programowanie

Zewnętrzna administracja stroną www jest idealnym rozwiązaniem dla każdej firmy, która poważenie traktuje swoją obecność w Internecie, a w gronie swoich pracowników nie posiada wykwalifikowanej osoby, która mogła by sprawnie i szybko zarządzać stroną.

Administracja stroną www przez zewnętrzną osobę niesie ze sobą ogromne korzyści dla firmy. Po pierwsze minimalizuje czas potrzebny do umieszczenia nowych informacji lub naprawy błędu. Po drugie daje pewność, że materiały trafią na stronę w odpowiednim formacje i formie, tak aby wyglądały najlepiej. Trzecią zaletą jest to, że nieistotne stają się ograniczenia CMS’a, ponieważ administrator może działać bezpośrednio na konkretnych plikach strony, a nie tylko edytować je poprzez oprogramowanie CMS.

Można oczywiście zastanawiać się, dlaczego potrzebna byłaby zewnętrzna firma administrująca stroną internetową, skoro ta posiada system zarządzania treścią (CMS). Należy jednak pamiętać o tym, że nie istnieje CMS idealny, który osobie bez podstaw języka HTML oraz CSS pozwoli zarządzać stroną w dokładnie pożądany przez nas sposób. Nawet przeszkolenie pracownika z podstaw tworzenia stron internetowych nie da mu tego doświadczenia, które posiadają osoby zajmujące się tworzeniem stron od wielu lat.

Pomożemy w administracji strony. Napisz od nas.

te_photo2

Tomasz Elżbieciak
tomasz.elzbieciak@indiv.pl
Tel: +48 501 924 333